wtorek, 18 sierpnia 2015
środa, 5 sierpnia 2015
piątek, 31 lipca 2015
proszę o zdjęcia
Jako polski fan page the GazettE współrealizujemy z Alicją Segda projekt wykonania photobooka/pamphletu dla the GazettE Emotikon sunglasses
Ten foto album/broszura będzie zawierał tylko zdjęcia od POLSKICH fanów zespołu. Także liczymy na Wasz udział, tym bardziej że teoretycznie world tour wisi w powietrzu, więc to najlepszy czas by aktywnie zaznaczać swoje istnienie na mapie Emotikon sunglasses
Ten foto album/broszura będzie zawierał tylko zdjęcia od POLSKICH fanów zespołu. Także liczymy na Wasz udział, tym bardziej że teoretycznie world tour wisi w powietrzu, więc to najlepszy czas by aktywnie zaznaczać swoje istnienie na mapie Emotikon sunglasses
Co obejmuje projekt?
1. Wykonanie skórzanego foto albumu /broszury/ z zamieszczonym na wstępie listem do zespołu.
Alicja zadeklarowała ręczną kaligrafię po japońsku, także kochani szanse na zrozumienie są wysokie Emotikon colonthree
Alicja zadeklarowała ręczną kaligrafię po japońsku, także kochani szanse na zrozumienie są wysokie Emotikon colonthree
2. Dlaczego piszę foto album/broszura?
Bo jego zawartość - której współautorami jesteście Wy - to przede wszystkim zdjęcia polskich fanów oraz ciekawych miejsc w Polsce przeplecione cytatami z wszystkich wydanych dotychczas albumów. Na ostatniej stronie podziękowania za ich twórczość oraz gratulacje z okazji wydania i sukcesu DOGMA (cza się umieć podlizywać Emotikon sunglasses ). A teraz sprecyzujmy co należy zrobić:
Bo jego zawartość - której współautorami jesteście Wy - to przede wszystkim zdjęcia polskich fanów oraz ciekawych miejsc w Polsce przeplecione cytatami z wszystkich wydanych dotychczas albumów. Na ostatniej stronie podziękowania za ich twórczość oraz gratulacje z okazji wydania i sukcesu DOGMA (cza się umieć podlizywać Emotikon sunglasses ). A teraz sprecyzujmy co należy zrobić:
a) zdjęcia fanów
Jak przy każdej fan akcji mogą być wykonane tosterem nawet, kreatywność ograniczona tylko moralnością (bez wulgarnych kadrów). Wszystko scala logo the GazettE stąd ogromna prośba by wykorzystać 3 loga (załączone do postu) odpowiadające 3 okresom istnienia zespołu.
Jak przy każdej fan akcji mogą być wykonane tosterem nawet, kreatywność ograniczona tylko moralnością (bez wulgarnych kadrów). Wszystko scala logo the GazettE stąd ogromna prośba by wykorzystać 3 loga (załączone do postu) odpowiadające 3 okresom istnienia zespołu.
Czyli do dyspozycji:
- logo z pierwszych lat czyli od 2002 do grudnia 2005 - logo raczej do wydrukowania jak zapisu na ciele, bo można się machnąć~ z całego Emotikon heartpolecam osobą mającym czas by przygotować stylizację w klimacie tradycyjnej Japonii tym bardziej, że to epoka heretycznej gejszy lub alternatywnie w punkowym klimacie (punkowa gejsza Emotikon colonthree ) - to początek Gazetto i buntownicza nuta
~ w tej części czekamy na zdjęcia z Polski najlepiej wg Was oddające klimat muzyki z tamtych lat (pierwsze cudeńka & Disorder) więc można śmiało znaleźć coś dziwnego/obdartego i uchwycić to w ciekawym kadrze czyli. kadry z miast, graffiti, dziwne mury, tereny przemysłowe etc. szukajcie inspiracji w muzyce/starych teledyskach odpowiadając na pytanie "co bym chciał/a pokazać the GazettE?" - to nie musi być ładne, tylko ciekawe.
- logo z pierwszych lat czyli od 2002 do grudnia 2005 - logo raczej do wydrukowania jak zapisu na ciele, bo można się machnąć~ z całego Emotikon heartpolecam osobą mającym czas by przygotować stylizację w klimacie tradycyjnej Japonii tym bardziej, że to epoka heretycznej gejszy lub alternatywnie w punkowym klimacie (punkowa gejsza Emotikon colonthree ) - to początek Gazetto i buntownicza nuta
~ w tej części czekamy na zdjęcia z Polski najlepiej wg Was oddające klimat muzyki z tamtych lat (pierwsze cudeńka & Disorder) więc można śmiało znaleźć coś dziwnego/obdartego i uchwycić to w ciekawym kadrze czyli. kadry z miast, graffiti, dziwne mury, tereny przemysłowe etc. szukajcie inspiracji w muzyce/starych teledyskach odpowiadając na pytanie "co bym chciał/a pokazać the GazettE?" - to nie musi być ładne, tylko ciekawe.
- najbardziej znane Wam logo "the GazettE" obecne z zespołem od stycznia 2006 (umownie) do Beautiful Deformity j.w. przy swoich zdjęciach (zdjęciach samego siebie) możecie inspirować się wszystkim co wydali w tym okresie - osoby nieśmiałe mogą wydrukować logo lub ulubiony cytat z piosenki i taką kartką się wyzasłaniać (wersja dla miłośników pokazywania tylko swoich rąk/oczu/ust etc.; macie do dyspozycji albumy Nil /
/ Stacked Rubbish / Dim / Toxic / Division + single <- oczywiście przy zdjęciach z wcześniejszego okresu możecie stosować ten sam myk)
~ to tak różnorodny tematycznie okres, że każde foto będzie dobre, bo macie do wyboru klimatyczne ballady czy mocne kawałki więc od cudnych widoków gór/lasu/mola po zabytki /budynki/fontanny/rzeźby etc.
/ Stacked Rubbish / Dim / Toxic / Division + single <- oczywiście przy zdjęciach z wcześniejszego okresu możecie stosować ten sam myk)
~ to tak różnorodny tematycznie okres, że każde foto będzie dobre, bo macie do wyboru klimatyczne ballady czy mocne kawałki więc od cudnych widoków gór/lasu/mola po zabytki /budynki/fontanny/rzeźby etc.
- logo geometryczne wykorzystane w okresie Beautiful Deformity - możecie tu przyszaleć z nieco imprezowymi stylizacjami i zapisem loga na ciele (inspiracja - teledysk Inside Beast~), ale i wchodzimy tu w mroczny klimat TO DAZZLING DARKNESS czy nieco romantyczne Last Heaven
~ sugerując się teledyskami prosilibyśmy Was o mega ciężkie do zdobycia w Polsce zdjęcia zabytków typu - kościół Emotikon sunglasses teoretycznie cmentarne kaplice też nie są złe (sesja z WT '13) podobnie jak motyw kolejarski - tory & mgła ~ jakieś ogrody o poranku itp. itd. ale też mile widziane zdjęcia nieba/przyrody - tym klimatem wejdziemy w Darkage.
~ sugerując się teledyskami prosilibyśmy Was o mega ciężkie do zdobycia w Polsce zdjęcia zabytków typu - kościół Emotikon sunglasses teoretycznie cmentarne kaplice też nie są złe (sesja z WT '13) podobnie jak motyw kolejarski - tory & mgła ~ jakieś ogrody o poranku itp. itd. ale też mile widziane zdjęcia nieba/przyrody - tym klimatem wejdziemy w Darkage.
Niezależnie od albumu mile widziane są też zdjęcia prezentujące polski folklor - pokarzmy, że jesteśmy krajem wartym zobaczenia - oraz foty z festiwali/imprez zbiorowych - pokarzmy, że nad Wisłą potrafimy się tłumnie bawić (*^*)\m/
Proszę nie obrabiajcie/edytujcie zdjęć - my się tym zajmiemy (wliczając poprawki by wszyscy byli 'piękni i gładcy' ale z zachowaniem człowieczeństwa). Przy foto z kartką/cytatem postarajcie się by tekst był widoczny. Jeżeli chcecie do swojego zdjęcia dodać cytat w programie graficznym NIE RÓBCIE TEGO SAMI - wyślijcie zdjęcie wraz z informacją jaki cytat (optymalnie 2 linijki - maksymalnie 4) ma być załączony.
Publikacja będzie estetyczniejsza jeżeli jeden edytor ogarnie jej spójność.
Publikacja będzie estetyczniejsza jeżeli jeden edytor ogarnie jej spójność.
Czekamy również na skany/zdjęcia Waszych fan artów - zostaną wydrukowane jak fotografie i zamieszczone w albumie.
1 osoba może wysłać 1 swoje zdjęcie (1 zdjęcie samej siebie) i dowolną liczbę zdjęć /kadrów/ z Polski - w tej kwestii nie gwarantujemy, że wszystkie widokówki zostaną wykorzystane jednak będziemy szalenie wdzięczne ponieważ łatwiej stworzyć coś mając z czego wybierać.
Oczywiście można robić zdjęcia grupowe, z przyjaciółmi czy z pupilami.
Zdjęcia zostaną wydrukowane w formacie 10 x 15 cm, ponieważ album będzie miał fizyczną formę - zostanie dostarczony do gift boxu wystawianego przed koncertem the GazettE w Japonii.
Alicja zadeklarowała się wykonać ten skórzany album i wmontować w niego zdjęcia, jednak w miarę możliwości dobrze było by dorzucić kilka groszy (dosłownie chodzi o szaloną złotówkę) do wydruku fotografii - 'sponsoring' jest dobrowolny, nie ma w tym temacie żadnej presji. Zwyczajnie koszta dzielone na 30 osób są minimalne, w porównaniu do dzielenia ich przez 2~
Termin nadsyłania fotografii: 06.09.2015 r. (6 września tj. pierwsza niedziela września)
Zdjęcia należy wysyłać w wiadomości prywatnej na fan page lub na mail
kimiko.kaka99@gmail.com
kimiko.kaka99@gmail.com
piątek, 19 czerwca 2015
poniedziałek, 15 czerwca 2015
Uwaga
Za cztery dni(19 czerwca) Ruki opublikuje informacje dotyczące albumu. Proszę czekajcie na nie bo na pewno warto będzie poczekać te kilka dni. :)
poniedziałek, 8 czerwca 2015
Subskrybuj:
Posty (Atom)


