piątek, 31 lipca 2015

proszę o zdjęcia

Jako polski fan page the GazettE współrealizujemy z Alicją Segda projekt wykonania photobooka/pamphletu dla the GazettE Emotikon sunglasses
Ten foto album/broszura będzie zawierał tylko zdjęcia od POLSKICH fanów zespołu. Także liczymy na Wasz udział, tym bardziej że teoretycznie world tour wisi w powietrzu, więc to najlepszy czas by aktywnie zaznaczać swoje istnienie na mapie Emotikon sunglasses
Co obejmuje projekt?
1. Wykonanie skórzanego foto albumu /broszury/ z zamieszczonym na wstępie listem do zespołu.
Alicja zadeklarowała ręczną kaligrafię po japońsku, także kochani szanse na zrozumienie są wysokie Emotikon colonthree
2. Dlaczego piszę foto album/broszura?
Bo jego zawartość - której współautorami jesteście Wy - to przede wszystkim zdjęcia polskich fanów oraz ciekawych miejsc w Polsce przeplecione cytatami z wszystkich wydanych dotychczas albumów. Na ostatniej stronie podziękowania za ich twórczość oraz gratulacje z okazji wydania i sukcesu DOGMA (cza się umieć podlizywać Emotikon sunglasses ). A teraz sprecyzujmy co należy zrobić:
a) zdjęcia fanów
Jak przy każdej fan akcji mogą być wykonane tosterem nawet, kreatywność ograniczona tylko moralnością (bez wulgarnych kadrów). Wszystko scala logo the GazettE stąd ogromna prośba by wykorzystać 3 loga (załączone do postu) odpowiadające 3 okresom istnienia zespołu.
Czyli do dyspozycji:
- logo z pierwszych lat czyli od 2002 do grudnia 2005 - logo raczej do wydrukowania jak zapisu na ciele, bo można się machnąć~ z całego Emotikon heartpolecam osobą mającym czas by przygotować stylizację w klimacie tradycyjnej Japonii tym bardziej, że to epoka heretycznej gejszy lub alternatywnie w punkowym klimacie (punkowa gejsza Emotikon colonthree ) - to początek Gazetto i buntownicza nuta
~ w tej części czekamy na zdjęcia z Polski najlepiej wg Was oddające klimat muzyki z tamtych lat (pierwsze cudeńka & Disorder) więc można śmiało znaleźć coś dziwnego/obdartego i uchwycić to w ciekawym kadrze czyli. kadry z miast, graffiti, dziwne mury, tereny przemysłowe etc. szukajcie inspiracji w muzyce/starych teledyskach odpowiadając na pytanie "co bym chciał/a pokazać the GazettE?" - to nie musi być ładne, tylko ciekawe.
- najbardziej znane Wam logo "the GazettE" obecne z zespołem od stycznia 2006 (umownie) do Beautiful Deformity j.w. przy swoich zdjęciach (zdjęciach samego siebie) możecie inspirować się wszystkim co wydali w tym okresie - osoby nieśmiałe mogą wydrukować logo lub ulubiony cytat z piosenki i taką kartką się wyzasłaniać (wersja dla miłośników pokazywania tylko swoich rąk/oczu/ust etc.; macie do dyspozycji albumy Nil /
/ Stacked Rubbish / Dim / Toxic / Division + single <- oczywiście przy zdjęciach z wcześniejszego okresu możecie stosować ten sam myk)
~ to tak różnorodny tematycznie okres, że każde foto będzie dobre, bo macie do wyboru klimatyczne ballady czy mocne kawałki więc od cudnych widoków gór/lasu/mola po zabytki /budynki/fontanny/rzeźby etc.
- logo geometryczne wykorzystane w okresie Beautiful Deformity - możecie tu przyszaleć z nieco imprezowymi stylizacjami i zapisem loga na ciele (inspiracja - teledysk Inside Beast~), ale i wchodzimy tu w mroczny klimat TO DAZZLING DARKNESS czy nieco romantyczne Last Heaven
~ sugerując się teledyskami prosilibyśmy Was o mega ciężkie do zdobycia w Polsce zdjęcia zabytków typu - kościół Emotikon sunglasses teoretycznie cmentarne kaplice też nie są złe (sesja z WT '13) podobnie jak motyw kolejarski - tory & mgła ~ jakieś ogrody o poranku itp. itd. ale też mile widziane zdjęcia nieba/przyrody - tym klimatem wejdziemy w Darkage.
Niezależnie od albumu mile widziane są też zdjęcia prezentujące polski folklor - pokarzmy, że jesteśmy krajem wartym zobaczenia - oraz foty z festiwali/imprez zbiorowych - pokarzmy, że nad Wisłą potrafimy się tłumnie bawić (*^*)\m/
Proszę nie obrabiajcie/edytujcie zdjęć - my się tym zajmiemy (wliczając poprawki by wszyscy byli 'piękni i gładcy' ale z zachowaniem człowieczeństwa). Przy foto z kartką/cytatem postarajcie się by tekst był widoczny. Jeżeli chcecie do swojego zdjęcia dodać cytat w programie graficznym NIE RÓBCIE TEGO SAMI - wyślijcie zdjęcie wraz z informacją jaki cytat (optymalnie 2 linijki - maksymalnie 4) ma być załączony.
Publikacja będzie estetyczniejsza jeżeli jeden edytor ogarnie jej spójność.
Czekamy również na skany/zdjęcia Waszych fan artów - zostaną wydrukowane jak fotografie i zamieszczone w albumie.
1 osoba może wysłać 1 swoje zdjęcie (1 zdjęcie samej siebie) i dowolną liczbę zdjęć /kadrów/ z Polski - w tej kwestii nie gwarantujemy, że wszystkie widokówki zostaną wykorzystane jednak będziemy szalenie wdzięczne ponieważ łatwiej stworzyć coś mając z czego wybierać.
Oczywiście można robić zdjęcia grupowe, z przyjaciółmi czy z pupilami.
Zdjęcia zostaną wydrukowane w formacie 10 x 15 cm, ponieważ album będzie miał fizyczną formę - zostanie dostarczony do gift boxu wystawianego przed koncertem the GazettE w Japonii.
Alicja zadeklarowała się wykonać ten skórzany album i wmontować w niego zdjęcia, jednak w miarę możliwości dobrze było by dorzucić kilka groszy (dosłownie chodzi o szaloną złotówkę) do wydruku fotografii - 'sponsoring' jest dobrowolny, nie ma w tym temacie żadnej presji. Zwyczajnie koszta dzielone na 30 osób są minimalne, w porównaniu do dzielenia ich przez 2~
Termin nadsyłania fotografii: 06.09.2015 r. (6 września tj. pierwsza niedziela września)

Zdjęcia należy wysyłać w wiadomości prywatnej na fan page lub na mail
kimiko.kaka99@gmail.com