wtorek, 18 sierpnia 2015
środa, 5 sierpnia 2015
piątek, 31 lipca 2015
proszę o zdjęcia
Jako polski fan page the GazettE współrealizujemy z Alicją Segda projekt wykonania photobooka/pamphletu dla the GazettE Emotikon sunglasses
Ten foto album/broszura będzie zawierał tylko zdjęcia od POLSKICH fanów zespołu. Także liczymy na Wasz udział, tym bardziej że teoretycznie world tour wisi w powietrzu, więc to najlepszy czas by aktywnie zaznaczać swoje istnienie na mapie Emotikon sunglasses
Ten foto album/broszura będzie zawierał tylko zdjęcia od POLSKICH fanów zespołu. Także liczymy na Wasz udział, tym bardziej że teoretycznie world tour wisi w powietrzu, więc to najlepszy czas by aktywnie zaznaczać swoje istnienie na mapie Emotikon sunglasses
Co obejmuje projekt?
1. Wykonanie skórzanego foto albumu /broszury/ z zamieszczonym na wstępie listem do zespołu.
Alicja zadeklarowała ręczną kaligrafię po japońsku, także kochani szanse na zrozumienie są wysokie Emotikon colonthree
Alicja zadeklarowała ręczną kaligrafię po japońsku, także kochani szanse na zrozumienie są wysokie Emotikon colonthree
2. Dlaczego piszę foto album/broszura?
Bo jego zawartość - której współautorami jesteście Wy - to przede wszystkim zdjęcia polskich fanów oraz ciekawych miejsc w Polsce przeplecione cytatami z wszystkich wydanych dotychczas albumów. Na ostatniej stronie podziękowania za ich twórczość oraz gratulacje z okazji wydania i sukcesu DOGMA (cza się umieć podlizywać Emotikon sunglasses ). A teraz sprecyzujmy co należy zrobić:
Bo jego zawartość - której współautorami jesteście Wy - to przede wszystkim zdjęcia polskich fanów oraz ciekawych miejsc w Polsce przeplecione cytatami z wszystkich wydanych dotychczas albumów. Na ostatniej stronie podziękowania za ich twórczość oraz gratulacje z okazji wydania i sukcesu DOGMA (cza się umieć podlizywać Emotikon sunglasses ). A teraz sprecyzujmy co należy zrobić:
a) zdjęcia fanów
Jak przy każdej fan akcji mogą być wykonane tosterem nawet, kreatywność ograniczona tylko moralnością (bez wulgarnych kadrów). Wszystko scala logo the GazettE stąd ogromna prośba by wykorzystać 3 loga (załączone do postu) odpowiadające 3 okresom istnienia zespołu.
Jak przy każdej fan akcji mogą być wykonane tosterem nawet, kreatywność ograniczona tylko moralnością (bez wulgarnych kadrów). Wszystko scala logo the GazettE stąd ogromna prośba by wykorzystać 3 loga (załączone do postu) odpowiadające 3 okresom istnienia zespołu.
Czyli do dyspozycji:
- logo z pierwszych lat czyli od 2002 do grudnia 2005 - logo raczej do wydrukowania jak zapisu na ciele, bo można się machnąć~ z całego Emotikon heartpolecam osobą mającym czas by przygotować stylizację w klimacie tradycyjnej Japonii tym bardziej, że to epoka heretycznej gejszy lub alternatywnie w punkowym klimacie (punkowa gejsza Emotikon colonthree ) - to początek Gazetto i buntownicza nuta
~ w tej części czekamy na zdjęcia z Polski najlepiej wg Was oddające klimat muzyki z tamtych lat (pierwsze cudeńka & Disorder) więc można śmiało znaleźć coś dziwnego/obdartego i uchwycić to w ciekawym kadrze czyli. kadry z miast, graffiti, dziwne mury, tereny przemysłowe etc. szukajcie inspiracji w muzyce/starych teledyskach odpowiadając na pytanie "co bym chciał/a pokazać the GazettE?" - to nie musi być ładne, tylko ciekawe.
- logo z pierwszych lat czyli od 2002 do grudnia 2005 - logo raczej do wydrukowania jak zapisu na ciele, bo można się machnąć~ z całego Emotikon heartpolecam osobą mającym czas by przygotować stylizację w klimacie tradycyjnej Japonii tym bardziej, że to epoka heretycznej gejszy lub alternatywnie w punkowym klimacie (punkowa gejsza Emotikon colonthree ) - to początek Gazetto i buntownicza nuta
~ w tej części czekamy na zdjęcia z Polski najlepiej wg Was oddające klimat muzyki z tamtych lat (pierwsze cudeńka & Disorder) więc można śmiało znaleźć coś dziwnego/obdartego i uchwycić to w ciekawym kadrze czyli. kadry z miast, graffiti, dziwne mury, tereny przemysłowe etc. szukajcie inspiracji w muzyce/starych teledyskach odpowiadając na pytanie "co bym chciał/a pokazać the GazettE?" - to nie musi być ładne, tylko ciekawe.
- najbardziej znane Wam logo "the GazettE" obecne z zespołem od stycznia 2006 (umownie) do Beautiful Deformity j.w. przy swoich zdjęciach (zdjęciach samego siebie) możecie inspirować się wszystkim co wydali w tym okresie - osoby nieśmiałe mogą wydrukować logo lub ulubiony cytat z piosenki i taką kartką się wyzasłaniać (wersja dla miłośników pokazywania tylko swoich rąk/oczu/ust etc.; macie do dyspozycji albumy Nil /
/ Stacked Rubbish / Dim / Toxic / Division + single <- oczywiście przy zdjęciach z wcześniejszego okresu możecie stosować ten sam myk)
~ to tak różnorodny tematycznie okres, że każde foto będzie dobre, bo macie do wyboru klimatyczne ballady czy mocne kawałki więc od cudnych widoków gór/lasu/mola po zabytki /budynki/fontanny/rzeźby etc.
/ Stacked Rubbish / Dim / Toxic / Division + single <- oczywiście przy zdjęciach z wcześniejszego okresu możecie stosować ten sam myk)
~ to tak różnorodny tematycznie okres, że każde foto będzie dobre, bo macie do wyboru klimatyczne ballady czy mocne kawałki więc od cudnych widoków gór/lasu/mola po zabytki /budynki/fontanny/rzeźby etc.
- logo geometryczne wykorzystane w okresie Beautiful Deformity - możecie tu przyszaleć z nieco imprezowymi stylizacjami i zapisem loga na ciele (inspiracja - teledysk Inside Beast~), ale i wchodzimy tu w mroczny klimat TO DAZZLING DARKNESS czy nieco romantyczne Last Heaven
~ sugerując się teledyskami prosilibyśmy Was o mega ciężkie do zdobycia w Polsce zdjęcia zabytków typu - kościół Emotikon sunglasses teoretycznie cmentarne kaplice też nie są złe (sesja z WT '13) podobnie jak motyw kolejarski - tory & mgła ~ jakieś ogrody o poranku itp. itd. ale też mile widziane zdjęcia nieba/przyrody - tym klimatem wejdziemy w Darkage.
~ sugerując się teledyskami prosilibyśmy Was o mega ciężkie do zdobycia w Polsce zdjęcia zabytków typu - kościół Emotikon sunglasses teoretycznie cmentarne kaplice też nie są złe (sesja z WT '13) podobnie jak motyw kolejarski - tory & mgła ~ jakieś ogrody o poranku itp. itd. ale też mile widziane zdjęcia nieba/przyrody - tym klimatem wejdziemy w Darkage.
Niezależnie od albumu mile widziane są też zdjęcia prezentujące polski folklor - pokarzmy, że jesteśmy krajem wartym zobaczenia - oraz foty z festiwali/imprez zbiorowych - pokarzmy, że nad Wisłą potrafimy się tłumnie bawić (*^*)\m/
Proszę nie obrabiajcie/edytujcie zdjęć - my się tym zajmiemy (wliczając poprawki by wszyscy byli 'piękni i gładcy' ale z zachowaniem człowieczeństwa). Przy foto z kartką/cytatem postarajcie się by tekst był widoczny. Jeżeli chcecie do swojego zdjęcia dodać cytat w programie graficznym NIE RÓBCIE TEGO SAMI - wyślijcie zdjęcie wraz z informacją jaki cytat (optymalnie 2 linijki - maksymalnie 4) ma być załączony.
Publikacja będzie estetyczniejsza jeżeli jeden edytor ogarnie jej spójność.
Publikacja będzie estetyczniejsza jeżeli jeden edytor ogarnie jej spójność.
Czekamy również na skany/zdjęcia Waszych fan artów - zostaną wydrukowane jak fotografie i zamieszczone w albumie.
1 osoba może wysłać 1 swoje zdjęcie (1 zdjęcie samej siebie) i dowolną liczbę zdjęć /kadrów/ z Polski - w tej kwestii nie gwarantujemy, że wszystkie widokówki zostaną wykorzystane jednak będziemy szalenie wdzięczne ponieważ łatwiej stworzyć coś mając z czego wybierać.
Oczywiście można robić zdjęcia grupowe, z przyjaciółmi czy z pupilami.
Zdjęcia zostaną wydrukowane w formacie 10 x 15 cm, ponieważ album będzie miał fizyczną formę - zostanie dostarczony do gift boxu wystawianego przed koncertem the GazettE w Japonii.
Alicja zadeklarowała się wykonać ten skórzany album i wmontować w niego zdjęcia, jednak w miarę możliwości dobrze było by dorzucić kilka groszy (dosłownie chodzi o szaloną złotówkę) do wydruku fotografii - 'sponsoring' jest dobrowolny, nie ma w tym temacie żadnej presji. Zwyczajnie koszta dzielone na 30 osób są minimalne, w porównaniu do dzielenia ich przez 2~
Termin nadsyłania fotografii: 06.09.2015 r. (6 września tj. pierwsza niedziela września)
Zdjęcia należy wysyłać w wiadomości prywatnej na fan page lub na mail
kimiko.kaka99@gmail.com
kimiko.kaka99@gmail.com
piątek, 19 czerwca 2015
poniedziałek, 15 czerwca 2015
Uwaga
Za cztery dni(19 czerwca) Ruki opublikuje informacje dotyczące albumu. Proszę czekajcie na nie bo na pewno warto będzie poczekać te kilka dni. :)
poniedziałek, 8 czerwca 2015
piątek, 5 czerwca 2015
Junko Furuta
Dzisiaj opiszę prawdziwą historię o Junko Furuta ,która mną strząsnęła i to bardzo.
Jest to historia o siedem nastoletniej dziewczyny, która w dni swoich urodzin została uprowadzona przez 4 nastolatków (najstarszy miał 18 lat). Zmusili ją ,aby zadzwoniła do rodziców i powiedziała, że uciekła i maja jej nie szukać, a tym bardziej, żeby nie dzwonili na policje. Wciągu 44 dni została gwałcona( 400 razy), podpalana i bita. Podobno wkładali jej jeszcze żarówki i petardy do waginy i podpalano. Wiecie co mną tak w tej historii wstrząsnęło? Że kilak dni przed śmiercią zostałą pozbawiona wzroku. Wiecie dlaczego? Ponieważ pod palili jej oczy zapalniczką.
Dziewczynie w dzień śmierci czyli 4 stycznia 1989r. polano benzyną i podpalana ją i na koniec zabetonowano.
Mężczyźni mieli wyrok na 17 lat więzienia, ale byli TYLKO 6 lat bo podobno dobrze sprawowali się w więzieniu i ich wypuścili.
Mordercy:
Hiroshi Miyano
Jo Ogura
Shinji Minato
Yasushi Wataneba
Tetsuo Nakamura
Koichi Ihara
Yasushi Wataneba
Tetsuo Nakamura
Koichi Ihara
Nie wiem dlaczego wszędzie jest wymienionych aż 6, ale uznajmy że pomogli im ta 2.
Jak myślicie jaki związek ma the gazettE z nia?
Ruki w 2006 roku napisał taka piosenkę jak taion. Ta piosenka jest napisana o niej. Ruki chciał pokazać wszystkim, że w taki sposób oddaje jej houd.
Dam taka radę przeczytajcie tekst piosenki po polsku taion.
czwartek, 4 czerwca 2015
środa, 27 maja 2015
czwartek, 16 kwietnia 2015
Mam pytanie do polskich fanów
Czy wy też tak macie że czujecie takie motylki w brzuchu jak ich słuchacie?
Bo ja ma. Zawsze kiedy jestem zła na wszystkich i na cały świat to jak przesłucham kilka piosenek the gazettE to mi od razu przechodzi i zaczynam się uśmiechać, a po jakimś czasie odbija mi i to na maksa.
Piszcie w komentarzach jak wy reagujecie na the gazetttE. Pozdrawia domi lynch :)
Bo ja ma. Zawsze kiedy jestem zła na wszystkich i na cały świat to jak przesłucham kilka piosenek the gazettE to mi od razu przechodzi i zaczynam się uśmiechać, a po jakimś czasie odbija mi i to na maksa.
Piszcie w komentarzach jak wy reagujecie na the gazetttE. Pozdrawia domi lynch :)
czwartek, 9 kwietnia 2015
stay strong
Kilka dni temu został utwożony projekt stay strong ruki. Został on utworzony bo fanki chcą pocieszyć rukiego w tak trudnej sytuacji. Proszę piście w komentarzach aby pocieszyć go, bo on naprawdę tego potrzebuje. Niech wie że fanki będą go wspierały w trudnych chwilach. Pod spodem podam link gdzie można komentawać, ale jest jeden minus bo trzeba nieć konto na instagranie to jest jedyna opcja którą znam, jeśli wiecie gdzie jeszcze można pisać do niego to piszcie w komentarzach.
https://instagram.com/p/1LkVjJQOVJ/
https://instagram.com/p/1LkVjJQOVJ/
czwartek, 19 marca 2015
sobota, 14 marca 2015
wtorek, 17 lutego 2015
sobota, 31 stycznia 2015
czwartek, 29 stycznia 2015
poniedziałek, 26 stycznia 2015
niedziela, 25 stycznia 2015
wtorek, 20 stycznia 2015
niedziela, 11 stycznia 2015
sobota, 10 stycznia 2015
środa, 7 stycznia 2015
Wywiad 2012r.
RUKI: Jedno słowo: wdzięczny. W Japonii niełatwo jest utrzymać zespół przez dziesięć lat. Wolność wyrazu, którą posiadam, zawdzięczam naszym fanom oraz ekipie, którzy wspierali nas przez te wszystkie lata… Raz jeszcze uświadomiłem to sobie podczas tego koncertu.
Wasza pierwsza płyta nosiła tytuł Wakaremichi, co znaczy rozdroże. Dziesięć lat później wydajecie album zatytułowany DIVISION, czyli podział. Oba łączą się z motywem rozłamu, podzielenia. Czy właśnie tak chcieliście zaznaczyć kolejną erę po minionych dziesięciu latach?
RUKI: Wow, nigdy nie zwróciłem uwagi na ten zbieg okoliczności (śmiech). Nie zamierzaliśmy nawiązywać do naszego pierwszego singla, ale rzeczywiście naszym celem było przedzielenie the GazettE na dwoje pod względem muzycznym.
Możesz nam wyjaśnić koncept kryjący się za nowym albumem? Skąd tym razem czerpaliście inspiracje?
RUKI: Chcieliśmy przedefiniować znaczenie słów: “MADE IN JAPAN” (wyprodukowano w Japonii; przyp. tłum.) Chcieliśmy też pokazać, że świat the GazettE to cała otoczka, na którą składa się też okładka, strona wizualna i wszystko inne. Dlatego też pragnęliśmy, żeby nasze wydawnictwo dotarło do większej ilości państw.
Nowy album będzie składał się w całości z nowego materiału. Jakie możliwości daje wam fakt, że nie musicie zawierać na albumie wcześniej wydanych singli?
RUKI: Uznaliśmy, że trzymanie się rutyny “album-po-singlu”, która stała się w Japonii swego rodzaju wytyczną, jest nudne. Dlatego wydaliśmy album w ten sposób.
Od samego początku waszej działalności wasze prace są mieszanką różnych muzycznych wpływów. Czy są jeszcze jakieś style, których jeszcze nie wykorzystaliście, a chcielibyście?
Subskrybuj:
Posty (Atom)











