"Do olśniewającej ciemności"
Teraz
Kurtyna jest zasłonięta
Wewnątrz światła
Nie zajmie nam długo przemienienie się w cienie
I dopasowanie do ciemności
Zastanawiam się z czym cię zostawiliśmy?
Miłością? Bólem? Smutkiem? Złością? Przyjemnością?
Co tutaj poczułeś?
Chwile są ulotne
To właśnie tutaj [niezliczone] ulewa głosów się zatrzymuje
[Dobiega koniec]*
Scena traci swój kolor
I pojawia się światło
Jakbyś obudził się ze snu
Zanim [niezliczone] zniknie
Pozwólmy naszym sercom
Stać się teraz jednym
[Przed finałem]
Nie ma pewnego jutra
Kwiaty mają prawo dalej usychać
Zastanawiam się z czym cię zostawiliśmy?
Chwile są ulotne
To właśnie tutaj [niezliczone] ulewa głosów się zatrzymuje
[Dobiega koniec]
Scena traci swój kolor
I pojawia się światło
Jakbyś obudził się ze snu
Zanim [niezliczone] zniknie
Pozwólmy naszym sercom
Stać się teraz jednym
[Przed finałem]
niedziela, 28 grudnia 2014
piątek, 26 grudnia 2014
wtorek, 23 grudnia 2014
poniedziałek, 22 grudnia 2014
niedziela, 21 grudnia 2014
sobota, 20 grudnia 2014
piątek, 19 grudnia 2014
środa, 17 grudnia 2014
sobota, 13 grudnia 2014
FC限定ツアー終了&13周年記念日に武道館公演
The GazettE "STANDING LIVE TOUR 14 HERESY LIMITED " występy LIMITED PIT Toyosu.
The GazettE "STANDING LIVE TOUR 14 HERESY LIMITED " występy LIMITED PIT Toyosu.
sobota, 6 grudnia 2014
13th anniversary
Drzwi otwarte 17:30 / kurtyny 18:30
[Opłata biletów]
Wczesny ¥ 7560 (brutto)
※ 3 lat lub starszych wynagrodzenia
[Data biletów Ogólne Release]
21 lutego (w soboty)
[Kontakt]
DYSK GARAŻ 050-5533-0888 (weekday12: 00 ~ 19: 00)
poniedziałek, 24 listopada 2014
poniedziałek, 17 listopada 2014
sobota, 15 listopada 2014
czwartek, 13 listopada 2014
urodziny kaiego
Takie trochę spóźnione urodzinki (28 października).
Happy Birthday KAIII
Wszystkiego najlepszego
Już ma 33 lata.
Boże jak szybko!
kari
czwartek, 6 listopada 2014
poniedziałek, 27 października 2014
niedziela, 26 października 2014
Nasz poprzedni blog
Jeszcze kilka miesięcy temu prowadziłam inny blog dotyczący the gazettE. Okazał się że był nie wypałem więc postanowiłam założyć nowy i co się okazuje to ten nowy blog czyli gazettopoland.blogspot.com jest 100 razy lepszy od tam tego co świadczy o liczbie wyświetleń. W starym blogu wstawiałam dużo zdjęć i chyba dlatego mało osób wchodziłono bloga, ale jeśli chcesz zobaczyć to podspodem podam linka.
środa, 22 października 2014
zwiastun last heaven
Zwiastun teledysku ,,Last heaven'' Jak tu słodko wyglądają i jeszcze na tym lekkim różowym tle. No po prostu bosko. Już się nie mogę doczekać tego teledysku chociaż pewnie będzie dopiero za rok u nas w Polsce, ale też są na pewno jakieś inne sposoby, aby zobaczyć. Wcale nie musi być na you tube. Warzne, że słuchamy i oglądamy. Miłego czekania na teledysk.
kari
poniedziałek, 20 października 2014
Fan gazetto *Ruki- Twitter*
Hejka!
Teraz coraz bardziej chce mieć ich płytę.
Szkoda, że nie mam, ale to się w korudce zmieni.
Nareszcie!
Wiele no nie zadużo jest tu polaków, ale też są kraje takie jak:
-USA
-Rosja
-Italia
-Finlandia
-Franvja
-Niemcy
niedziela, 19 października 2014
Kantou Dogeza Kumiai 2014
Długi czas szukałam ten koncert. Znalazłam tylko ,, Kantou Dogaze Kumiai" i to jest juz cość. Jak ktoś znałazł to bardzo prosze, żeby podał link. BARDZO PROSZE!!!
https://www.youtube.com/watch?v=S2yXcf1QnXM
https://www.youtube.com/watch?v=S2yXcf1QnXM
środa, 15 października 2014
Cassis piano
W tamtym roku w klasie musiałam zaśpiewać moja ulubiona piosenkę, więc wybrałam cassis ale musiałam zaśpiewać karaoke. Wiec wybrałam wersję piano . Bardo mi pomogła ale czasami gubiłam rytm. Mam nadzieję że wam trochę pomogłam bo jak byście musiały zaśpiewać swoja ulubiona piosenkę, a ta piosenka to cassis to niżej macie filmik. Ale na wszelki wypadek podam link na niżej.
https://www.youtube.com/watch?v=pF2_O67KwvA
kari
SPEEDPAINT - the GazettE RUKI
Wow!!! Ale to jest świetnie na malowane. Ja też bym tak chciała malować , ale to nie możliwe bo ja tylko umiem rysować.Ten co rysował ten rysunek to musiał lub miusiła zajebiście nalować. Jak napewno wiecie to on tak wyglądałw piosence ,,Before and decay''. Mam nadzieję że wam się spodoba ten obraz. Życzę miłego oglądania. ;)
środa, 8 października 2014
Rysunki
Teraz postanowiłam wstawić na bloga rysunki z the gazettE . Mam nadzieję że wam się spodobają. Dużo czasu pochłonęły żeby znaleźć te rysunki, ale warto było. Ja też rysuje the gazettE ale ten post jest przeznaczony na inne zajebiste rysunki. Pod rysunkiem będzie podpisane kto jest na tym rysunku i w jakiej piosence lub koncercie można ich znaleźć . Niestety na 2 szkicach nie umiem określić z jakiej to piosenki ale mam nadzieję że nie będzie wam to przeszkadzało.
Życzę miłego oglądania. :)
Życzę miłego oglądania. :)
Reita
Kai (shiver)
Uruha (nameless liberty six guns 2006)
Ruki ( remember the urge)
Aoi (filth in the beauty)
niedziela, 5 października 2014
Moja historia poznania the gazettE
W 2009r. moja starsza siostra znalazła w Internecie japoński zespół, który był oczywiście the gazettE . Na początku słuchała ten zespół przez Reitę, ponieważ jej się podobał, a dopiero potem jej się spodobały piosenki. Następnego dnia zawołała mnie i pokazała mi ten zespół. Niestety ta piosenki nie przepadła mi do gustu. Dopiero w wakacje 2011r. przez przypadek przesłuchałam kawałek piosenki nausea and shudder. Spodobały mi się dźwięk gitary, ale po chwili szczaiłam się, że to ten zespół, który mi siostra pokazałam i dodatek przypomniałam sobie, że to jest zespół japoński, a ja przecież nie słucham takiej muzyki, a na dodatek rocka. Po kilku dniach ten fragment mi leciał po głowie. Byłam zła na siebie, bo przesłuchałam kawałek piosenki, a ja go nie lubiłam, bo to przecież zespół japoński.
sobota, 4 października 2014
Wywiad
Mimo tego, że podczas produkcji płyty borykaliście się z kilkoma opóźnieniami, doszły mnie słuchy, że decyzja w kwestii tytułu DIM zapadła już znacznie wcześniej.
Ruki: Kiedy przystępujemy do nagrywania albumu, zastanawiamy się zwykle nad tym, jaki kolor będzie motywem przewodnim w utworach. Tym razem pomyślałem, że dobrze by było zdecydować się na mroczną stylistykę. Nie bardzo pasował mi tytuł "DARK"…… "BLACK" również nie do końca wpasowywał się w moją koncepcję. W umyśle krystalizował mi się nikły z początku obraz "dim" (blady, nikły, półmroczny). Ostatecznie zdecydowałem się na wykorzystanie właśnie tej nazwy. "DIM"
Rozumiem. Nie miałem jeszcze okazji zapoznać się z finalną wersją. Przesłuchując dotychczasowy materiał, nie mogę się oprzeć wrażeniu, iż album jest dość ciężki. I znalazło się na nim kilka utworów, które zmuszają właściwie do słuchania.
Ruki: Cóż, ostateczna decyzja w kwestii tytułu albumu zapadła już po nagraniu materiału na płytę.
Ruki: Kiedy przystępujemy do nagrywania albumu, zastanawiamy się zwykle nad tym, jaki kolor będzie motywem przewodnim w utworach. Tym razem pomyślałem, że dobrze by było zdecydować się na mroczną stylistykę. Nie bardzo pasował mi tytuł "DARK"…… "BLACK" również nie do końca wpasowywał się w moją koncepcję. W umyśle krystalizował mi się nikły z początku obraz "dim" (blady, nikły, półmroczny). Ostatecznie zdecydowałem się na wykorzystanie właśnie tej nazwy. "DIM"
Rozumiem. Nie miałem jeszcze okazji zapoznać się z finalną wersją. Przesłuchując dotychczasowy materiał, nie mogę się oprzeć wrażeniu, iż album jest dość ciężki. I znalazło się na nim kilka utworów, które zmuszają właściwie do słuchania.
Ruki: Cóż, ostateczna decyzja w kwestii tytułu albumu zapadła już po nagraniu materiału na płytę.
piątek, 3 października 2014
Hejka
Już wróciliśmy!!!
Przypominam, że od dzsiaj będziemy wstawiać 1-3 postów tygodniowo. Będą zazwyczaj wstawiane popołudniu i nie jednakowych dniach. Miłego dnia. Pozdrawiam!
środa, 24 września 2014
Uwaga
Od 3 Października będziemy wstawiać nowe posty. Mam nadzieję że będą się wam podobać.
Niestety przez szkołę będziemy wstawiać 1-3 posty w tygodniu.
omi
Niestety przez szkołę będziemy wstawiać 1-3 posty w tygodniu.
omi
środa, 3 września 2014
Przerwa
Na jakiś czas nie będziemy wstawiać posty ze względu braku czasu i szkoły! Mam nadzieję, że szybko wrócimy
kari
wtorek, 2 września 2014
podbite serca
The gazettE podbili serca takim krajom jak:
- Argentyna
-Australia
- Austria
-Banglades
-Bhutan
-Bolivia
-Brazylia
-Brunei
-Bułgaria
-Canada
-Chile
-Chiny
-Columbia
- Argentyna
-Australia
- Austria
-Banglades
-Bhutan
-Bolivia
-Brazylia
-Brunei
-Bułgaria
-Canada
-Chile
-Chiny
-Columbia
niedziela, 31 sierpnia 2014
j- melo
J- melo to program telewizyjny muzyk japońskich. Są co tydzień od 7 października 2005r. i trwa on do dziś. Ten program jest transportowany z NHK, czyli japoński i narodowy organizacja publicznej radiofonii i telewizji. Program jest w całości po angielsku. Jego reżyserem jest Harada Nobuyuki.
coda
Sory! Ale jeszcze tego koncertu nie ma na YouTube. Wypisze te piosenki które widziałam że są, ale nie wiem czy to wszystkie. Też nie wypisze po kolei i dam linki na których widziałam te piosenki.
Piosenki:
- ride with the rockers
- the stupid tiny insekt
-anttitude
-fadeless
- inside best
-loss
-discharge
-cockroah
-kuraku no
-until it burns out
-redo
- last heven
-devouring one
- to dazzling darknes
- in blosem
kari
sobota, 30 sierpnia 2014
kubana
1.Flith in the Beauty 1:52
2.Vortex 6:10
3.Venomous Dpider's Web 10:13
4.Deragemet 14:13
5.Anttitude 20:36
6.Required Malfuction 25:38
7.Leech 30:08
8.Hyena 35:10
9. LINDA 39:38
10.Bonus- Press comfence 45:35
kari
czwartek, 28 sierpnia 2014
Książka w rytmie jrocka
Życie w rytmie I-rocka.
I.Ruki
Gdy był mały chciał zostać: strażakiem
Przezwisko w dzieciństwie: Takachan
Najlepsze lekcje w szkole: English and Japanese
Szkolny klub do którego należał: Golf
Jest typem człowieka: nerwowego
Specjalność jego kuchni: spaghetti
Ulubiona książka: WORST
Perfumy: Bvlgari, CO2
Jego bohater: Kewpie
Gdyby mógł być innym ludkiem to byłby: nikim…lub
odzieżowy urzędnik sklepu albo pomagający przy ogólnym
zasobie sklepu
Ulubiony powiedzenie : „zgubiłeś to? Hahahaha!”
Teraz interesuje się: kolekcjonuje czapki, okulary słoneczne
Jego silny oraz słaby punkt : „bardzo dużo”
Co jako pierwsze dostrzega w osobie którą pierwszy raz
spotka: twarz
Kto jest jego rywalem: nadzwyczajny człowiek
Za jakie zwierzę się uważa: psa „będę merdać ogonkiem dla
was”
Gdy śpi ubrany jest w: strój piłkarski
Gdyby wygrał w loterii: kupował by w sklepie tak długo, aż by
mu brakło
Jego najdroższy zakup: nie pamięta
Jaką licencję pojazdową posiada: na motor
Doświadczenie albo rzecz która wzbudza w nim
uczucia: „Śpiewanie Okuribi czasem napełnia mnie z
radością”
Co ceni: zespół i fanów
Jego aktualne zmartwienie: „moja sofa jest złamana”
Czas kiedy czuje się szczęśliwy : „Uczucie powiewu zimy
jest fajnym uczuciem”
Miejsce którego nie lubi: ich autobusu do tournee
Miejsce w Japonii które lubi: miejscowa przestrzeń
Obce miejsce do którego chciałby się udać: londyński późny
wieczór
Jeśli by mógł wybierać kim by chciał się urodzić…kobietą czy
mężczyzną: mężczyzną
Film który wywarł na nim wrażenie: From the north country
Dramat który go głęboko poruszył: Hakusen Nagashi
Ulubiona pora roku: zima, bo wtedy może tworzyć piosenki
Każdego dnia potrzebuje : papierosy, telefon komórkowy
Co robił w zespole śmiesznego: „Zespół jest śmieszny”
Wiadomość do samego siebie: „Staraj się! Jeśli będziesz się
starać, wtedy będziesz ok.!
Jego najdziwniejszy sen: prawie był zabity przez kota
Gdzie chciałby zagrać na żywo: AREA
Która z ich piosenek podoba mu się najbardziej: Okuribi. Ito.
Juunana Sai.
Jak zazwyczaj spędza dni i gdzie: w jego pokoju nic nie
robiąc
Osoba którą szanuje: jego rodzice
Jego ulubione CD: teraz DJ Krash – Mirai
Artysta który wywarł na niego jakiś wpływ: LUNA SEA
Artysta z którym chciałby mieć sesję: Collie
Jeśli spełniły by się jego 3 życzenia, o jakie by poprosił: „daj
mi pieniądze, daj mi miłość, spełnij mój sen”
Najgorsza pomyłka w jego życiu: powodowanie zmartwienia
dla jego rodziców
Motto / hasło: „Zacznijmy od środka…”
Jego najgorsze wspomnienie które go przestraszyło: videa o
duchach i klątwach
Jego humor polepsza gdy ktoś powie: „You’re a good guy…”
(po ang. To fajniej brzmi, a po polsku dosłownie to „jesteś
dobrym chłopkiem” )
Co gazette dla niego oznacza: sen
Miejsce do wypoczynku: pokój
Wiadomość do każdego członka gazette: Uruha, Reita, Aoi,
Kai : Bądźmy szczęśliwi!
Peace & Smile Carnival
Piosenki:
1. Flith in the Beauty
2.Leech
3.Discharge
Te piosenki są od 14 do 16 parta (the gazette).
Na tej scenie i w tym samym dniu oprócz the gazette jest jeszcze:
-Miyavi ( 1 part),
-Screw (3part),
-Kagrra (4- 6 parta),
-Kra (7- 10parta),
-Alice Nine (11-13 parta),
-Miyavi z dj
kari
środa, 27 sierpnia 2014
omega
the GazettE - 2011OmegaTour演唱会
1.Venomous Spider's Web
2.S ludgy Cult
3.vortex
4.The Suicide Circus
5.My Devil On The Bed
6. 13 Stairs
7.Ruthless Deed
8.Untitled
9.Agony
10.Clever Monkey
11.Vermin
12.Headache man
13.Filth in the baeuty
14. Psychopath
15.Tomorrow never dies
16.Ride with the rockers
17.Remember the urge
18.Akai one piece
19.Cockroach
20.Discharge
DIM SCENE
Dim scene jest to koncert
Piosenki:
Part I
1.hakuri
2.The Invisible Wall
3.Leech
4.Hyena
5.Distress and Coma
6.Shiroki Yuuutsu
7.Erika
8.13stairs
9.Headeche Man
10.Without a Trace
11.Kanshoku
12.Nakigahara
13.Shikyuu
14.Guren
15.A Moth Under the Skin
16.Cockroach
17.In the Middle of Chaos
18.Flith in the Beauty
19.Ogre
20.Discharge
21.Dim scene
22.Mourou
Subskrybuj:
Posty (Atom)


















