niedziela, 28 grudnia 2014

to dazzling darkness pl

"Do olśniewającej ciemności"

Teraz
Kurtyna jest zasłonięta
Wewnątrz światła
Nie zajmie nam długo przemienienie się w cienie
I dopasowanie do ciemności

Zastanawiam się z czym cię zostawiliśmy? 
Miłością? Bólem? Smutkiem? Złością? Przyjemnością?
Co tutaj poczułeś?
Chwile są ulotne

To właśnie tutaj [niezliczone] ulewa głosów się zatrzymuje
[Dobiega koniec]*
Scena traci swój kolor
I pojawia się światło 
Jakbyś obudził się ze snu 
Zanim [niezliczone] zniknie
Pozwólmy naszym sercom
Stać się teraz jednym
[Przed finałem]

Nie ma pewnego jutra
Kwiaty mają prawo dalej usychać

Zastanawiam się z czym cię zostawiliśmy?
Chwile są ulotne

To właśnie tutaj [niezliczone] ulewa głosów się zatrzymuje
[Dobiega koniec]
Scena traci swój kolor
I pojawia się światło 
Jakbyś obudził się ze snu 
Zanim [niezliczone] zniknie
Pozwólmy naszym sercom
Stać się teraz jednym
[Przed finałem]

piątek, 26 grudnia 2014

Christmas Project 2014

to dazzling darkness

poniedziałek, 22 grudnia 2014

cockroach


2011- 2014 teledyski


Wszystkie zwiastuny teledysków od 2011r. do  2014r.

Post użytkownika Gazerock Is Not Dead.


sobota, 13 grudnia 2014

the GazettE 13TH ANNIVERSARY [13-T H I R T E E N-]



2015年3月10日(火)東京都 日本武道館

FC限定ツアー終了&13周年記念日に武道館公演

 
The GazettE przeprowadzono w Tokio Toyosu PIT ostateczną wydajność członków fan klubu tylko zwiedzanie "LIVE TOUR 14 STAŁEGO herezji LIMITED przedefiniować" 3 grudnia.


The GazettE "STANDING LIVE TOUR 14 HERESY LIMITED " występy LIMITED PIT Toyosu.

The GazettE "STANDING LIVE TOUR 14 HERESY LIMITED " występy LIMITED PIT Toyosu.

2014.12.04 up 【FILM BUGIII情報】 2014.12.24 RELEASE


 
pscompany.co.jp/gazette/

 

sobota, 6 grudnia 2014

13th anniversary


10 marca (wtorek) Nippon Budokan
Drzwi otwarte 17:30 / kurtyny 18:30

[Opłata biletów]
Wczesny ¥ 7560 (brutto)
※ 3 lat lub starszych wynagrodzenia

[Data biletów Ogólne Release]
21 lutego (w soboty)

[Kontakt]
DYSK GARAŻ 050-5533-0888 (weekday12: 00 ~ 19: 00)

CODA (występ)






the stupid tiny insect


Post użytkownika The

poniedziałek, 24 listopada 2014

czwartek, 13 listopada 2014

last heaven



kari

urodziny kaiego

Takie trochę spóźnione urodzinki (28 października).
Happy Birthday KAIII


Wszystkiego najlepszego 
Już ma 33 lata.
 Boże jak szybko!


kari

czwartek, 6 listopada 2014

niedziela, 26 października 2014

Nasz poprzedni blog

Jeszcze kilka miesięcy temu prowadziłam inny blog dotyczący the gazettE. Okazał się że był nie wypałem więc postanowiłam założyć nowy i co się okazuje to ten nowy blog czyli gazettopoland.blogspot.com jest 100 razy lepszy od tam tego co świadczy o liczbie wyświetleń. W starym blogu wstawiałam dużo zdjęć i chyba dlatego mało osób wchodziłono bloga, ale jeśli chcesz zobaczyć to podspodem podam linka.

『LIVE DVD MELT 15秒 SPOT』


LIVE DVD
Live tour 12-13 [Division] final

środa, 22 października 2014

zwiastun last heaven


Zwiastun teledysku ,,Last heaven'' Jak tu słodko wyglądają i jeszcze na tym lekkim różowym tle. No po prostu bosko. Już się  nie mogę  doczekać tego teledysku chociaż pewnie będzie dopiero za rok u nas w Polsce, ale też są na pewno jakieś inne sposoby, aby zobaczyć. Wcale nie musi być na you tube. Warzne, że słuchamy i oglądamy. Miłego czekania na teledysk.

kari

poniedziałek, 20 października 2014

Fan gazetto *Ruki- Twitter*

Hejka!
 Teraz coraz bardziej chce mieć ich płytę.
 Szkoda, że nie mam, ale to się w korudce zmieni.
 Nareszcie! 


Wiele no nie zadużo jest tu polaków, ale też są kraje takie jak:
-USA
-Rosja
-Italia
-Finlandia
-Franvja
-Niemcy

niedziela, 19 października 2014

Kantou Dogeza Kumiai 2014

Długi czas szukałam ten koncert. Znalazłam tylko ,, Kantou Dogaze Kumiai" i to jest juz cość. Jak ktoś znałazł to bardzo prosze, żeby podał link. BARDZO PROSZE!!!

https://www.youtube.com/watch?v=S2yXcf1QnXM


środa, 15 października 2014

Cassis piano

W tamtym roku w klasie musiałam zaśpiewać moja ulubiona piosenkę, więc wybrałam cassis ale musiałam zaśpiewać karaoke. Wiec wybrałam wersję piano . Bardo mi pomogła ale czasami gubiłam rytm. Mam nadzieję że wam trochę pomogłam bo jak byście musiały zaśpiewać swoja ulubiona piosenkę, a ta piosenka to cassis to niżej macie filmik. Ale na wszelki wypadek podam link na niżej.


https://www.youtube.com/watch?v=pF2_O67KwvA
kari

SPEEDPAINT - the GazettE RUKI


Wow!!! Ale to jest świetnie na malowane. Ja też bym tak chciała malować , ale to nie możliwe bo ja tylko umiem rysować.Ten co rysował ten rysunek to musiał lub miusiła zajebiście nalować. Jak napewno wiecie to on tak wyglądałw piosence ,,Before and decay''. Mam nadzieję że wam się spodoba ten obraz. Życzę miłego oglądania. ;)

omi

środa, 8 października 2014

Rysunki

Teraz postanowiłam wstawić na bloga rysunki z the gazettE . Mam nadzieję że wam się spodobają. Dużo czasu pochłonęły żeby znaleźć te rysunki, ale warto było. Ja też rysuje the gazettE ale ten post jest  przeznaczony na inne zajebiste rysunki. Pod rysunkiem będzie podpisane kto jest na tym rysunku i w jakiej piosence lub koncercie można ich znaleźć . Niestety na 2 szkicach nie umiem określić z jakiej to piosenki ale mam nadzieję że nie będzie wam to przeszkadzało.
Życzę miłego oglądania. :)

Reita 

Kai (shiver)

Uruha (nameless liberty six guns 2006)

Ruki ( remember the urge)

Aoi (filth in the beauty)

niedziela, 5 października 2014

Moja historia poznania the gazettE

W 2009r. moja starsza siostra znalazła w Internecie japoński zespół, który był oczywiście the gazettE . Na początku słuchała ten zespół przez Reitę, ponieważ jej się podobał, a dopiero potem jej się spodobały piosenki. Następnego dnia zawołała mnie i pokazała mi ten zespół. Niestety ta piosenki nie przepadła mi do gustu. Dopiero w wakacje 2011r. przez przypadek przesłuchałam kawałek piosenki nausea and shudder. Spodobały mi się dźwięk gitary, ale po chwili szczaiłam się, że to ten zespół, który mi siostra pokazałam i dodatek przypomniałam sobie, że to jest zespół japoński, a ja przecież nie słucham takiej muzyki, a na dodatek rocka. Po kilku dniach ten fragment mi leciał po głowie. Byłam zła na siebie, bo przesłuchałam kawałek piosenki, a ja go nie lubiłam, bo to przecież zespół japoński. 

sobota, 4 października 2014

Wywiad

Mimo tego, że podczas produkcji płyty borykaliście się z kilkoma opóźnieniami, doszły mnie słuchy, że decyzja w kwestii tytułu DIM zapadła już znacznie wcześniej.

Ruki: Kiedy przystępujemy do nagrywania albumu, zastanawiamy się zwykle nad tym, jaki kolor będzie motywem przewodnim w utworach. Tym razem pomyślałem, że dobrze by było zdecydować się na mroczną stylistykę. Nie bardzo pasował mi tytuł "DARK"…… "BLACK" również nie do końca wpasowywał się w moją koncepcję. W umyśle krystalizował mi się nikły z początku obraz "dim" (blady, nikły, półmroczny). Ostatecznie zdecydowałem się na wykorzystanie właśnie tej nazwy. "DIM"

Rozumiem. Nie miałem jeszcze okazji zapoznać się z finalną wersją. Przesłuchując dotychczasowy materiał, nie mogę się oprzeć wrażeniu, iż album jest dość ciężki. I znalazło się na nim kilka utworów, które zmuszają właściwie do słuchania.
Ruki: Cóż, ostateczna decyzja w kwestii tytułu albumu zapadła już po nagraniu materiału na płytę.

piątek, 3 października 2014

Hejka

Już wróciliśmy!!!
Przypominam, że od dzsiaj będziemy wstawiać 1-3 postów tygodniowo. Będą zazwyczaj wstawiane popołudniu i nie jednakowych dniach. Miłego dnia. Pozdrawiam!

kari

środa, 24 września 2014

Uwaga

Od 3 Października będziemy wstawiać nowe posty. Mam nadzieję że będą się wam podobać.
Niestety przez szkołę będziemy wstawiać 1-3 posty w tygodniu.


omi

środa, 3 września 2014

Przerwa

Na jakiś czas nie będziemy wstawiać posty ze względu braku czasu i szkoły! Mam nadzieję, że szybko wrócimy

kari

wtorek, 2 września 2014

podbite serca

The gazettE podbili serca takim krajom jak:
- Argentyna
-Australia
- Austria
-Banglades
-Bhutan
-Bolivia
-Brazylia
-Brunei
-Bułgaria
-Canada
-Chile
-Chiny
-Columbia

niedziela, 31 sierpnia 2014

j- melo

J- melo to program telewizyjny muzyk japońskich. Są co tydzień od 7 października 2005r. i trwa on do dziś. Ten program jest transportowany z NHK, czyli japoński i narodowy organizacja publicznej radiofonii i telewizji. Program jest w całości po angielsku. Jego reżyserem jest Harada Nobuyuki.

coda


Sory! Ale jeszcze tego koncertu nie ma na YouTube. Wypisze te piosenki które widziałam że są, ale nie wiem czy to wszystkie. Też nie wypisze po kolei i dam linki na których widziałam te piosenki.


Piosenki:
- ride with the rockers
- the stupid tiny insekt
-anttitude
-fadeless
- inside best
-loss
-discharge
-cockroah
-kuraku no 
-until it burns out
-redo
- last heven
-devouring one
- to dazzling darknes
- in blosem

kari

sobota, 30 sierpnia 2014

kubana




Piosenki:
1.Flith in the Beauty                                     1:52
2.Vortex                                                        6:10
3.Venomous Dpider's  Web                         10:13
4.Deragemet                                                 14:13
5.Anttitude                                                    20:36                 
6.Required Malfuction                                 25:38
7.Leech                                                         30:08
8.Hyena                                                        35:10
9. LINDA                                                     39:38
10.Bonus- Press comfence                           45:35

kari

Inazuma Rock Festival 2011



Piosenki:
1.Agony
2.Hyena
3.Vortex
4.Vermin
5.Flith in the beauty

kari

czwartek, 28 sierpnia 2014

Książka w rytmie jrocka

Życie w rytmie I-rocka.

I.Ruki

Gdy był mały chciał zostać: strażakiem

Przezwisko w dzieciństwie: Takachan

Najlepsze lekcje w szkole: English and Japanese

Szkolny klub do którego należał: Golf

Jest typem człowieka: nerwowego

Specjalność jego kuchni: spaghetti

Ulubiona książka: WORST

Perfumy: Bvlgari, CO2

Jego bohater: Kewpie

Gdyby mógł być innym ludkiem to byłby: nikim…lub 

odzieżowy urzędnik sklepu albo pomagający przy ogólnym 

zasobie sklepu

Ulubiony powiedzenie : „zgubiłeś to? Hahahaha!”

Teraz interesuje się: kolekcjonuje czapki, okulary słoneczne

Jego silny oraz słaby punkt : „bardzo dużo”

Co jako pierwsze dostrzega w osobie którą pierwszy raz 

spotka: twarz

Kto jest jego rywalem: nadzwyczajny człowiek

Za jakie zwierzę się uważa: psa „będę merdać ogonkiem dla 

was”

Gdy śpi ubrany jest w: strój piłkarski

Gdyby wygrał w loterii: kupował by w sklepie tak długo, aż by 

mu brakło

Jego najdroższy zakup: nie pamięta

Jaką licencję pojazdową posiada: na motor

Doświadczenie albo rzecz która wzbudza w nim 

uczucia: „Śpiewanie Okuribi czasem napełnia mnie z 

radością”

Co ceni: zespół i fanów

Jego aktualne zmartwienie: „moja sofa jest złamana”

Czas kiedy czuje się szczęśliwy : „Uczucie powiewu zimy
jest fajnym uczuciem”

Miejsce którego nie lubi: ich autobusu do tournee

Miejsce w Japonii które lubi: miejscowa przestrzeń

Obce miejsce do którego chciałby się udać: londyński późny 

wieczór

Jeśli by mógł wybierać kim by chciał się urodzić…kobietą czy

 mężczyzną: mężczyzną

Film który wywarł na nim wrażenie: From the north country

Dramat który go głęboko poruszył: Hakusen Nagashi

Ulubiona pora roku: zima, bo wtedy może tworzyć piosenki

Każdego dnia potrzebuje : papierosy, telefon komórkowy

Co robił w zespole śmiesznego: „Zespół jest śmieszny”

Wiadomość do samego siebie: „Staraj się! Jeśli będziesz się

 starać, wtedy będziesz ok.!

Jego najdziwniejszy sen: prawie był zabity przez kota

Gdzie chciałby zagrać na żywo: AREA

Która z ich piosenek podoba mu się najbardziej: Okuribi. Ito. 

Juunana Sai.

Jak zazwyczaj spędza dni i gdzie: w jego pokoju nic nie 

robiąc

Osoba którą szanuje: jego rodzice

Jego ulubione CD: teraz DJ Krash – Mirai

Artysta który wywarł na niego jakiś wpływ: LUNA SEA

Artysta z którym chciałby mieć sesję: Collie


Jeśli spełniły by się jego 3 życzenia, o jakie by poprosił: „daj 

mi pieniądze, daj mi miłość, spełnij mój sen”

Najgorsza pomyłka w jego życiu: powodowanie zmartwienia 

dla jego rodziców

Motto / hasło: „Zacznijmy od środka…”

Jego najgorsze wspomnienie które go przestraszyło: videa o 

duchach i klątwach

Jego humor polepsza gdy ktoś powie: „You’re a good guy…” 

(po ang. To fajniej brzmi, a po polsku dosłownie to „jesteś 

dobrym chłopkiem” )

Co gazette dla niego oznacza: sen

Miejsce do wypoczynku: pokój

Wiadomość do każdego członka gazette: Uruha, Reita, Aoi, 

Kai : Bądźmy szczęśliwi!

Peace & Smile Carnival


Piosenki:
1. Flith in the Beauty
2.Leech
3.Discharge

Te piosenki są od 14 do 16 parta (the gazette). 
Na tej scenie i w tym samym dniu oprócz the gazette jest jeszcze:
-Miyavi  ( 1 part),
-Screw (3part),
-Kagrra (4- 6 parta),
-Kra (7- 10parta),
-Alice Nine (11-13 parta),
-Miyavi z dj

kari

środa, 27 sierpnia 2014

omega

the GazettE - 2011OmegaTour演唱会


1.Venomous Spider's Web
2.S ludgy Cult
3.vortex
4.The Suicide Circus
5.My Devil On The Bed
6. 13 Stairs
7.Ruthless Deed
8.Untitled
9.Agony
10.Clever Monkey
11.Vermin
12.Headache man
13.Filth in the baeuty
14. Psychopath
15.Tomorrow never dies
16.Ride with the rockers
17.Remember the urge
18.Akai one piece
19.Cockroach
20.Discharge
21.Linda

LINKI


http://v.youku.com/v_show/id_XNDAzODkzMzY4.html?from=y1.2-1-95.3.1-1.1-1-1-0

http://v.youku.com/v_show/id_XNDAzODc3OTI4.html?from=y1.2-1-95.3.1-1.1-1-1-0



kari

DIM SCENE

Dim scene jest to koncert

Piosenki:
Part I
1.hakuri
2.The Invisible Wall
3.Leech
4.Hyena
5.Distress and Coma
6.Shiroki Yuuutsu
7.Erika
8.13stairs
9.Headeche Man
10.Without a Trace
11.Kanshoku
12.Nakigahara
13.Shikyuu
14.Guren
15.A Moth Under the Skin
16.Cockroach
17.In the Middle of Chaos
18.Flith in the Beauty
19.Ogre
20.Discharge
21.Dim scene
22.Mourou