omi
poniedziałek, 27 października 2014
niedziela, 26 października 2014
Nasz poprzedni blog
Jeszcze kilka miesięcy temu prowadziłam inny blog dotyczący the gazettE. Okazał się że był nie wypałem więc postanowiłam założyć nowy i co się okazuje to ten nowy blog czyli gazettopoland.blogspot.com jest 100 razy lepszy od tam tego co świadczy o liczbie wyświetleń. W starym blogu wstawiałam dużo zdjęć i chyba dlatego mało osób wchodziłono bloga, ale jeśli chcesz zobaczyć to podspodem podam linka.
środa, 22 października 2014
zwiastun last heaven
Zwiastun teledysku ,,Last heaven'' Jak tu słodko wyglądają i jeszcze na tym lekkim różowym tle. No po prostu bosko. Już się nie mogę doczekać tego teledysku chociaż pewnie będzie dopiero za rok u nas w Polsce, ale też są na pewno jakieś inne sposoby, aby zobaczyć. Wcale nie musi być na you tube. Warzne, że słuchamy i oglądamy. Miłego czekania na teledysk.
kari
poniedziałek, 20 października 2014
Fan gazetto *Ruki- Twitter*
Hejka!
Teraz coraz bardziej chce mieć ich płytę.
Szkoda, że nie mam, ale to się w korudce zmieni.
Nareszcie!
Wiele no nie zadużo jest tu polaków, ale też są kraje takie jak:
-USA
-Rosja
-Italia
-Finlandia
-Franvja
-Niemcy
niedziela, 19 października 2014
Kantou Dogeza Kumiai 2014
Długi czas szukałam ten koncert. Znalazłam tylko ,, Kantou Dogaze Kumiai" i to jest juz cość. Jak ktoś znałazł to bardzo prosze, żeby podał link. BARDZO PROSZE!!!
https://www.youtube.com/watch?v=S2yXcf1QnXM
https://www.youtube.com/watch?v=S2yXcf1QnXM
środa, 15 października 2014
Cassis piano
W tamtym roku w klasie musiałam zaśpiewać moja ulubiona piosenkę, więc wybrałam cassis ale musiałam zaśpiewać karaoke. Wiec wybrałam wersję piano . Bardo mi pomogła ale czasami gubiłam rytm. Mam nadzieję że wam trochę pomogłam bo jak byście musiały zaśpiewać swoja ulubiona piosenkę, a ta piosenka to cassis to niżej macie filmik. Ale na wszelki wypadek podam link na niżej.
https://www.youtube.com/watch?v=pF2_O67KwvA
kari
SPEEDPAINT - the GazettE RUKI
Wow!!! Ale to jest świetnie na malowane. Ja też bym tak chciała malować , ale to nie możliwe bo ja tylko umiem rysować.Ten co rysował ten rysunek to musiał lub miusiła zajebiście nalować. Jak napewno wiecie to on tak wyglądałw piosence ,,Before and decay''. Mam nadzieję że wam się spodoba ten obraz. Życzę miłego oglądania. ;)
środa, 8 października 2014
Rysunki
Teraz postanowiłam wstawić na bloga rysunki z the gazettE . Mam nadzieję że wam się spodobają. Dużo czasu pochłonęły żeby znaleźć te rysunki, ale warto było. Ja też rysuje the gazettE ale ten post jest przeznaczony na inne zajebiste rysunki. Pod rysunkiem będzie podpisane kto jest na tym rysunku i w jakiej piosence lub koncercie można ich znaleźć . Niestety na 2 szkicach nie umiem określić z jakiej to piosenki ale mam nadzieję że nie będzie wam to przeszkadzało.
Życzę miłego oglądania. :)
Życzę miłego oglądania. :)
Reita
Kai (shiver)
Uruha (nameless liberty six guns 2006)
Ruki ( remember the urge)
Aoi (filth in the beauty)
niedziela, 5 października 2014
Moja historia poznania the gazettE
W 2009r. moja starsza siostra znalazła w Internecie japoński zespół, który był oczywiście the gazettE . Na początku słuchała ten zespół przez Reitę, ponieważ jej się podobał, a dopiero potem jej się spodobały piosenki. Następnego dnia zawołała mnie i pokazała mi ten zespół. Niestety ta piosenki nie przepadła mi do gustu. Dopiero w wakacje 2011r. przez przypadek przesłuchałam kawałek piosenki nausea and shudder. Spodobały mi się dźwięk gitary, ale po chwili szczaiłam się, że to ten zespół, który mi siostra pokazałam i dodatek przypomniałam sobie, że to jest zespół japoński, a ja przecież nie słucham takiej muzyki, a na dodatek rocka. Po kilku dniach ten fragment mi leciał po głowie. Byłam zła na siebie, bo przesłuchałam kawałek piosenki, a ja go nie lubiłam, bo to przecież zespół japoński.
sobota, 4 października 2014
Wywiad
Mimo tego, że podczas produkcji płyty borykaliście się z kilkoma opóźnieniami, doszły mnie słuchy, że decyzja w kwestii tytułu DIM zapadła już znacznie wcześniej.
Ruki: Kiedy przystępujemy do nagrywania albumu, zastanawiamy się zwykle nad tym, jaki kolor będzie motywem przewodnim w utworach. Tym razem pomyślałem, że dobrze by było zdecydować się na mroczną stylistykę. Nie bardzo pasował mi tytuł "DARK"…… "BLACK" również nie do końca wpasowywał się w moją koncepcję. W umyśle krystalizował mi się nikły z początku obraz "dim" (blady, nikły, półmroczny). Ostatecznie zdecydowałem się na wykorzystanie właśnie tej nazwy. "DIM"
Rozumiem. Nie miałem jeszcze okazji zapoznać się z finalną wersją. Przesłuchując dotychczasowy materiał, nie mogę się oprzeć wrażeniu, iż album jest dość ciężki. I znalazło się na nim kilka utworów, które zmuszają właściwie do słuchania.
Ruki: Cóż, ostateczna decyzja w kwestii tytułu albumu zapadła już po nagraniu materiału na płytę.
Ruki: Kiedy przystępujemy do nagrywania albumu, zastanawiamy się zwykle nad tym, jaki kolor będzie motywem przewodnim w utworach. Tym razem pomyślałem, że dobrze by było zdecydować się na mroczną stylistykę. Nie bardzo pasował mi tytuł "DARK"…… "BLACK" również nie do końca wpasowywał się w moją koncepcję. W umyśle krystalizował mi się nikły z początku obraz "dim" (blady, nikły, półmroczny). Ostatecznie zdecydowałem się na wykorzystanie właśnie tej nazwy. "DIM"
Rozumiem. Nie miałem jeszcze okazji zapoznać się z finalną wersją. Przesłuchując dotychczasowy materiał, nie mogę się oprzeć wrażeniu, iż album jest dość ciężki. I znalazło się na nim kilka utworów, które zmuszają właściwie do słuchania.
Ruki: Cóż, ostateczna decyzja w kwestii tytułu albumu zapadła już po nagraniu materiału na płytę.
piątek, 3 października 2014
Hejka
Już wróciliśmy!!!
Przypominam, że od dzsiaj będziemy wstawiać 1-3 postów tygodniowo. Będą zazwyczaj wstawiane popołudniu i nie jednakowych dniach. Miłego dnia. Pozdrawiam!
Subskrybuj:
Posty (Atom)






