Czy wy też tak macie że czujecie takie motylki w brzuchu jak ich słuchacie?
Bo ja ma. Zawsze kiedy jestem zła na wszystkich i na cały świat to jak przesłucham kilka piosenek the gazettE to mi od razu przechodzi i zaczynam się uśmiechać, a po jakimś czasie odbija mi i to na maksa.
Piszcie w komentarzach jak wy reagujecie na the gazetttE. Pozdrawia domi lynch :)
czwartek, 16 kwietnia 2015
czwartek, 9 kwietnia 2015
stay strong
Kilka dni temu został utwożony projekt stay strong ruki. Został on utworzony bo fanki chcą pocieszyć rukiego w tak trudnej sytuacji. Proszę piście w komentarzach aby pocieszyć go, bo on naprawdę tego potrzebuje. Niech wie że fanki będą go wspierały w trudnych chwilach. Pod spodem podam link gdzie można komentawać, ale jest jeden minus bo trzeba nieć konto na instagranie to jest jedyna opcja którą znam, jeśli wiecie gdzie jeszcze można pisać do niego to piszcie w komentarzach.
https://instagram.com/p/1LkVjJQOVJ/
https://instagram.com/p/1LkVjJQOVJ/
Subskrybuj:
Posty (Atom)
