Czy wy też tak macie że czujecie takie motylki w brzuchu jak ich słuchacie?
Bo ja ma. Zawsze kiedy jestem zła na wszystkich i na cały świat to jak przesłucham kilka piosenek the gazettE to mi od razu przechodzi i zaczynam się uśmiechać, a po jakimś czasie odbija mi i to na maksa.
Piszcie w komentarzach jak wy reagujecie na the gazetttE. Pozdrawia domi lynch :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz