W tym programie równie byli jak oczywiście the gazettE. Zdobyli pierwsze miejsce w dziedzinie visual kei i dostali statuetkę. Oto j- melo!
Gazetto byli w j melo nie tylko raz ale kilka krotnie.
https://www.youtube.com/watch?v=avuszNsY7Dk
https://www.youtube.com/watch?v=avuszNsY7Dk
https://www.youtube.com/watch?v=YfoX4zSI6ZI
kari

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz