niedziela, 31 sierpnia 2014

j- melo

J- melo to program telewizyjny muzyk japońskich. Są co tydzień od 7 października 2005r. i trwa on do dziś. Ten program jest transportowany z NHK, czyli japoński i narodowy organizacja publicznej radiofonii i telewizji. Program jest w całości po angielsku. Jego reżyserem jest Harada Nobuyuki.



W tym programie równie byli jak oczywiście the gazettE. Zdobyli pierwsze miejsce w dziedzinie visual kei i dostali statuetkę. Oto j- melo!


Gazetto byli w j melo nie tylko raz ale kilka krotnie. 
https://www.youtube.com/watch?v=avuszNsY7Dk
https://www.youtube.com/watch?v=avuszNsY7Dk
https://www.youtube.com/watch?v=YfoX4zSI6ZI


kari

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz