piątek, 15 sierpnia 2014

Reita

Teraz opisze o boskim bassiscie, którym jest Reita. Urodził się 27 maja 1981r. w Kanagawie. Jego prawdziwe nazwisko i imię jest Akira Suzuki. Bardzo lubi oglądać filmy tak jak ja i to jest jedyne które mam znim coś wspólnego. Ulubiony kolor jest fioletowy, biały i różowy. Na zakączenie tego postu stawie moje ulubione zdjęcie.



kari

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz