Bardzo mi się podoba ta fryzura i chciałabym mieć taką fryzurę. Ona jeszcze robi Reitę i Uruhę oraz pokazuje jeszcze jak obcina swoją grzywkę i farbuje włosy itp.
Rzeczy, które będą nam potrzebne:
- kredka do oczu (czarna)
-czarny cień
-prostownica
-lakier do włosów
-grzebień
-żel
Piosenki:
-taion
-cassis
Linki:
https://www.youtube.com/watch?v=0-RjXfONnGE (RUKI)
https://www.youtube.com/watch?v=5gHPUuJW1xw (REITA)
https://www.youtube.com/watch?v=j8xWa0hyWrQ (URUHA)
kari
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz