Wow!!! Ale to jest świetnie na malowane. Ja też bym tak chciała malować , ale to nie możliwe bo ja tylko umiem rysować.Ten co rysował ten rysunek to musiał lub miusiła zajebiście nalować. Jak napewno wiecie to on tak wyglądałw piosence ,,Before and decay''. Mam nadzieję że wam się spodoba ten obraz. Życzę miłego oglądania. ;)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz