W tamtym roku w klasie musiałam zaśpiewać moja ulubiona piosenkę, więc wybrałam cassis ale musiałam zaśpiewać karaoke. Wiec wybrałam wersję piano . Bardo mi pomogła ale czasami gubiłam rytm. Mam nadzieję że wam trochę pomogłam bo jak byście musiały zaśpiewać swoja ulubiona piosenkę, a ta piosenka to cassis to niżej macie filmik. Ale na wszelki wypadek podam link na niżej.
https://www.youtube.com/watch?v=pF2_O67KwvA
kari
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz