Zwiastun teledysku ,,Last heaven'' Jak tu słodko wyglądają i jeszcze na tym lekkim różowym tle. No po prostu bosko. Już się nie mogę doczekać tego teledysku chociaż pewnie będzie dopiero za rok u nas w Polsce, ale też są na pewno jakieś inne sposoby, aby zobaczyć. Wcale nie musi być na you tube. Warzne, że słuchamy i oglądamy. Miłego czekania na teledysk.
kari
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz