niedziela, 5 października 2014

Moja historia poznania the gazettE

W 2009r. moja starsza siostra znalazła w Internecie japoński zespół, który był oczywiście the gazettE . Na początku słuchała ten zespół przez Reitę, ponieważ jej się podobał, a dopiero potem jej się spodobały piosenki. Następnego dnia zawołała mnie i pokazała mi ten zespół. Niestety ta piosenki nie przepadła mi do gustu. Dopiero w wakacje 2011r. przez przypadek przesłuchałam kawałek piosenki nausea and shudder. Spodobały mi się dźwięk gitary, ale po chwili szczaiłam się, że to ten zespół, który mi siostra pokazałam i dodatek przypomniałam sobie, że to jest zespół japoński, a ja przecież nie słucham takiej muzyki, a na dodatek rocka. Po kilku dniach ten fragment mi leciał po głowie. Byłam zła na siebie, bo przesłuchałam kawałek piosenki, a ja go nie lubiłam, bo to przecież zespół japoński. 

Po kilku tygodniach moja siostra bliźniaczka mnie namówiła żebym przesłuchała piosenkę the gazettE to była piosenka nausea and shudder. Jak przesłuchałam tą piosenkę od początku do końca bardzo mi się spodobała i od tego czasu zaczęłam słuchać ten zespół, ale nie codzienni. Na początku słuchałam ten zespół kilka razy w tygodniu, a potem coraz częściej. Od wiosny 2012r. słucham ten zespół co dziennie. Teraz nie wyobrażam sobie dnia bez the gazettE. Na początku słuchanie ich to było hobby, a teraz jest to obsesja. Przez tą obsesje po przyklejałam sobie nimi pokój, kupiłam drogi zeszyt i koszulki, zaczęłam prowadzić blogi, zrobiłam pudełko związane z the gazettE , nam ich tez na tapetach, piszę na każdym zeszycie o the gazettE nawet na religii, ciągle o nich mówię, myślę i wszyscy wiedzą, że ja ich słucham i nie ukrywam tego. Mam to gdzieś co inni o mnie myślą i o tym zespole, jak dla mnie to jest najlepszy zespół na świecie i nie zmienię tego zdania. Na początku byłam bardzo uparta,żeby ich przesłuchać, ale i tak ten zespół wygrał, bo mi się bardzo podobała i go słucham co dziennie od rana do wieczora, nawet jak się uczę to i tak lecą piosenki.Teraz mój przyjaciel słucha ten zespół i twierdzi, że jest zajebisty i go teraz słucha.


omi

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz