The GazettE

piątek, 3 października 2014

Hejka

Już wróciliśmy!!!
Przypominam, że od dzsiaj będziemy wstawiać 1-3 postów tygodniowo. Będą zazwyczaj wstawiane popołudniu i nie jednakowych dniach. Miłego dnia. Pozdrawiam!

kari
Autor: Unknown o 06:05
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowszy post Starszy post Strona główna
Subskrybuj: Komentarze do posta (Atom)

The gazettE

The gazettE

Szukaj

O mnie

Unknown
Wyświetl mój pełny profil

Archiwum bloga

  • ►  2015 (29)
    • ►  sierpnia (2)
    • ►  lipca (1)
    • ►  czerwca (6)
    • ►  maja (2)
    • ►  kwietnia (2)
    • ►  marca (3)
    • ►  lutego (1)
    • ►  stycznia (12)
  • ▼  2014 (75)
    • ►  grudnia (17)
    • ►  listopada (6)
    • ▼  października (12)
      • Live Tour 13-14 [Magnificent Malformed Box]
      • Nasz poprzedni blog
      • 『LIVE DVD MELT 15秒 SPOT』
      • zwiastun last heaven
      • Fan gazetto *Ruki- Twitter*
      • Kantou Dogeza Kumiai 2014
      • Cassis piano
      • SPEEDPAINT - the GazettE RUKI
      • Rysunki
      • Moja historia poznania the gazettE
      • Wywiad
      • Hejka
    • ►  września (3)
    • ►  sierpnia (34)
    • ►  lipca (3)

Aoi

Aoi

Reita

Reita

Ruki

Ruki

Uruha

Uruha

Kai

Kai
Motyw Znak wodny. Obsługiwane przez usługę Blogger.