Jeszcze kilka miesięcy temu prowadziłam inny blog dotyczący the gazettE. Okazał się że był nie wypałem więc postanowiłam założyć nowy i co się okazuje to ten nowy blog czyli gazettopoland.blogspot.com jest 100 razy lepszy od tam tego co świadczy o liczbie wyświetleń. W starym blogu wstawiałam dużo zdjęć i chyba dlatego mało osób wchodziłono bloga, ale jeśli chcesz zobaczyć to podspodem podam linka.
Tak wyglądała strona tytułowa. Niestety dużo czasu pochłoneło robienia tej strony, ale nie było warto.
omi
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz